Пам’ятай про Крути!

Категорії розділу

МІЖНАРОДНІ [35]
УКРАЇНА [68]
ДНІПРОПЕТРОВЩИНА [37]
КРИВОРІЗЬКІ [43]
МАКУЛЬАН [8]
ГАРНІЗОН [8]
ВІЙСЬКОВІ [55]
ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО [132]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:
Головна » 2009 » Лютий » 22 » ВЛАДА І СУСПІЛЬСТВО: Як сприяє розвитку громадянського суспільства Міноборони
19:00
ВЛАДА І СУСПІЛЬСТВО: Як сприяє розвитку громадянського суспільства Міноборони

Додав: Майдан-ІНФОРМ, 21-02-2009 12:35, Україна
Громадянське суспільство вивчає, як влада сприяє його розвитку. Сьогодні інформує Міністерство оборони Украни,, відповідаючи на відповідний запит.
Громадянське суспільство вивчає, як влада сприяє його розвитку. ГІМЦ "Всесвіт" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та за інформаційного сприяння "Майдану" здійснює моніторинг реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства та відповідного Плану заходів на 2008 рік. Сьогодні інформує Міністерство оборони Украни,, відповідаючи на відповідний запит.

З листа №223/1/242 від 12.02.09 за підписом директора департаменту гуманітарної політики п.І.Тищенка:

"…У Міністерстві оборони створена Громадська рада, до складу якої входить 80 неурядових громадських, профспілкових організацій та ЗМІ…Міністерством оборони України здійснено ряд заходів щодо забезпечення діяльності Громадської ради, організаційнота методично забезпечувалось проведення засідань, у ході яких проведені консультації з громадськістю з актуальних питань діяльності ЗСУ.

…Міністерством оборони України спільно з Громадською радою на підставі плануючих документів, а також результатів попередніх консультацій з громадськістю щороку розробляється Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю в МО на рік, який оприлюднюється у ЗМІ та на веб-сторінці Громадської ради.
…У складі Громадської ради створено 12 постійно діючих робочих груп за напрямками діяльності та затверджено їх керівників. У разі потреби додатково створюються тимчасові робочі групи, які здійснюють громадську експертизу тих чи інших рішень.

…За умовами Галузевої угоди між МО та Центральним комітетом Всеукраїнської профспілки працівників ЗСУ на 2008-2010 роки, МО узгоджує з профспілкою проекти законів та інших нормативно-правових актів, які стосуються соціально-економічних інтересів працівників, шляхом офіційних переговорів і консультацій.

…Громадська рада спільно з Департаментом гуманітарної політики МО України взяла участь у підготовці пропозицій до проекту Плану заходів щодо реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства на 2008 рік…Розроблено проект Директиви Міністра оборони України "Про удосконалення співпраці органів військового управління з громадськими організаціями", який винесено на широке громадське обговорення.

…Представники Громадької ради брали участь у прийомі громадян з особистих питань Міністром оборони України та його заступниками.

…Основні напрямки співпраці військового відомства з громадськими організаціями відображаються у:
- проведенні спільних заходів патріотичного спрямування в контексті основних акцій загальнодержавного та місцевого рівнів з нагоди відзначення державних і військово-професійних свят, річниць пам'ятних дат та визначних історичних подій,
- залученні представників громадських організацій до створення музеїв військових частин, кімнат бойової слави,
- проведенні "уроків пам'яті",
- залученні представників громадських організацій до проведення у військових частинах "Днів відкритих дверей" під час складання молодим поповренням Військової присяги,
- сприянні в організації та проведенні спільних заходів з громадськими організаціями з використанням потенціалу закладів культури ЗСУ.

Результати спільної роботи МО України та Громадської ради регулярно висвітлювалися на веб-сайті МО України на сторінці "Громадська рада", у щорічному оборонному бюлетені МО України: "Біла книга: оборонна політика України" та військових ЗМІ.

Інформування громадськості щодо діяльності ЗСУ Міністерством оборони України здійснювалось через офіційний веб-портал, де було розміщено 2730 інформаційних повідомлень. У минулому році організовано 116 інформаційних заходів, у яких взяло участь 2348 представників ЗМІ, проведено 15 брифінгів за участю керівництва МО України та ЗСУ, 68 виступів міністра оборони України та 53 виступи керівництва МО України у ЗМІ.

Представники громадських організацій і члени Громадської ради на запрошення керівництва МО та Генерального штабу ЗСУ приймали участь у заходах міжнародного військового співробітництва, що проводились за планами МО України".

Як повідомлялося, за результатами збору інформації та аналізу результатів моніторингу Громадським інформаційно-методичним центром "Всесвіт" буде підготовлено громадську доповідь щодо виконання Концепцїї сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства (розпорядження КМУ №1035-р від 21.11.07). Поки ж читачі можуть робити власні спостереження і висновки про змістовність відповідей респондентів та їхньої відповідної діяльності.

Постійна адреса цієї сторінки в Інтернеті:
http://maidan.org.ua/static/news/2009/1235212500.html

Категорія: ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО | Переглядів: 1032 | Додав: zampolit | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Календар

«  Лютий 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Архів записів

Друзі сайту