Пам’ятай про Крути!

Категорії розділу

Мои статьи [6]
Статті користувачів [0]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:

Каталог статеї

Головна » Статті » Статті від ZAMPOLITа » Мои статьи

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Цікаво, що навіть найзапекліші прихильники "единой й неделимой России" голосували за федерацію незалежної Кубані з Україною. Делегація Кубанської ради отримала від офіційного Києва зброю, а серед козаків ходили радісні чутки про висадку на морському березі гайдамаків.
Мои статьи | Переглядів: 1024 | Додав: zampolit | Дата: 17.02.2012 | Коментарі (0)

Тези виступу народного депутата України, члена Парламентської Асамблеї Ради Європи Григорія ОМЕЛЬЧЕНКА, які були оприлюднені на засіданні Комітету з політичних питань і Комітету з юридичних питань і прав людини ПАРЄ та міжнародній конференції «Майбутнє прав людини і демократії в Європі роль Ради Європи» 10-11 вересня 2009 року в Парижі/
Мои статьи | Переглядів: 1366 | Додав: zampolit | Дата: 15.09.2009 | Коментарі (0)

ЗНАЄТЕ БАЙКУ КРИЛОВА ПРО ВОВКА І ЯГНЯ? - ТО ПОСЛУХАЙТЕ

З ФАШИСТАМИ ПРОТИ КОМУНІСТІВ?

Таку проблему взявся роздлубати в московському журналі “Оґоньок” від 15 травня 2008 року журналіст Єфім Барбан. Не часто можна знайти в російській пресі публікації про участь росіян в ІІ Світовій війні по стороні Гітлерівської Німеччини. Загалом дещо відомо тільки про армію Андрея Власова - Русскую Освободітєльную Армію (РОА). А справді вже осіннью 1942 року в німецькій армії служило понад мільйон русскіх, а в 1944 році понад два мільйони русскіх носило німецькі мундири. Пише Є.Барбан. Він називає.......

Мои статьи | Переглядів: 1023 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 30.01.2009 | Коментарі (0)Ігор Козак – кoлишнiй офіцер/ дипломат Збройних Сил Канади/ НАТО, міжнародний підприємець, громадський діяч:

"... Сьогодні майже ніхто не сумнівається в тому, що останній кавказький конфлікт — це спланована та послідовна аґресія Росії проти суверенної держави. Ця війна — кульмінаційний момент у цілій низці провокаційних дій режиму Путіна, спрямованих на повалення прозахідної влади Саакашвілі i закріплення російського контролю над Кавказом. ...."
Мои статьи | Переглядів: 1026 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 23.10.2008 | Коментарі (0)

Цей матеріал є реальним досвідом захисту прав офіцерів у Криворізькій танковій бригаді. Пропоную його , в першу чергу, офіцерам , яким набридло бути заляканими і захотілося бути людиною.І своїм прикладом вести інших людським шляхом.

" ...У зв’язку з тим , що офіцерська громада у Збройних Силах України та інших військових формуваннях поставлена сьогодні в дуже обмежені рамки щодо впливу на ситуацію ( події в 17 ОТБР що вказані в листі та телеграма , що надійшла до військ 29.11.2006 з рішенням МО України про термінове проведення 3-х Зборів офіцерів Збройних Сил України і в якій чітко визначено кого треба до 29.11.2006 обрати і 5.12.2006 туди делегувати , демонструють пряму залежність від бажань і примх командування ) в положення заручниці з метою прикриття недолугого командування ( наприклад, командувач військ Південного Оперативного командування в інтерв’ю газеті «Народна армія» причиною низької дисципліни в Під ОК назвав низьку роботу Рад офіцерів ), з метою припинення маніпулювання офіцерською громадою, запобігання втягуванню військовослужбовців в політичні розборки та нормалізації морально-психологічного клімату в офіцерському середовищі
пропоную :

1. Президенту України з метою сприяння створенню умов прозорості , демократичного цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами держави та встановлення гарантованого механізму участі в цьому громадян в погонах на найнижчих ланках силових відомств та правоохоронних органів , дати відповідні доручення посадовцям , які б негайно , спираючись на громадську офіцерську думку , переглянули нормативно-правові акти і рішення стосовно дієвості механізмів впливу офіцерської громади безпосередньо в частинах і підрозділах військових формувань та правоохоронних органів на процеси прийняття рішень керівниками нижчих і середніх ланок військового керівництва , органів військового управління та правоохоронних органів. Це допоможе нам безпосередньо в частинах і підрозділах самім впливати на вирішення багатьох проблем правовим шляхом не чикаючи на це відповідного наказу.

2. Верховній Раді України :
1) з метою правового вдосконалення та законодавчого закріплення умов прозорості, демократичного цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами держави безпосередньо в підрозділах силових структур і правоохоронних органів та встановлення дієвих механізмів участі в цьому громадян в погонах на найнижчих ланках , на цьому ґрунті створення умов для якісно іншого , по суті більш глибокого та всеохоплюючого соціально-правового захисту військовослужбовців військових формувань та правоохоронних органів держави прошу Вас дати відповідні доручення керівникам відповідних профільних комітетів щодо підготовки рішення Верховної Ради України щодо статусу офіцерських громадських інституцій в середині силових структур та правоохоронних органів та визначення конкретних напрямків діяльності , які стосуються їхньої компетенції і ролі в процесах прийняття рішень керівництвом військових формувань та правоохоронних органів і контролю їх виконання на найнижчих ланках ( до підрозділу включно);
2) затвердити рішенням Верховної Ради України «Положення про офіцерські громадські органи військових формувань та правоохоронних органів» , які б врегульовували взаємовідносини між офіцерською громадою та керівництвом органів військового управління та правоохоронних органів на найнижчих ланках.

3. Міністру оборони України з метою ліквідації негативних чинників , що суттєво заважають офіцерській громаді здійснювати своє призначення , як особливих державних службовців у складі військових формувань Збройних Сил України , а також брати активну участь в проведенні демократичного цивільного контролю та створенню прозорих умов прийняття і реалізації рішень командуванням щодо забезпечення гарантіями соціального захисту військовослужбовців на найнижчих ланках військового керівництва до підрозділу включно :
1) переглянути «Положення про Ради офіцерів у Збройних Силах України» яке затверджено Вашим наказом від 20.03.2006 року за № 149 у зв’язку з тим , що воно суттєво звужує повноваження і можливості впливу офіцерської громади безпосередньо впливати на прийняття рішень командуванням на різних рівнях військового керівництва і особливо на найнижчих ланках не забов’язує командирів спиратися на колегіальну думку офіцерів в питаннях , які згідно чинного законодавства не можна вирішувати без згоди або пропозицій окремих громадян чи громади."Це пропозиції, що я надіслав у листі до керівництва Збройних Сил України у 2006 році. Сьогодні офіцери 17-тої Криворізької танкової бригади, зустрічаючи мене, говорять , комбриг почав згадувати наші дії того часу. І натякувати , що ми йому тоді зробили пагано. Щоб не було різнотолків з цього приводу, наводжу майже повний текст того звернення. Доречі, то не було скаргою. То були обгрунтовані пропозиції . А обгрунтування було побудовано на фактичному матеріалі, що напрацьували офіцерські збори (а потім офіцерська рада) 17 отбр. Далі читайте повний текст. Читайте . Коментуйте . Спростовуйте. Додавайте. Ви - люди. Проливайте світло. Господь розсудить і поставить все на свої місьця.

Натисніть на заголовок і читайте повністю.

Мои статьи | Переглядів: 3601 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 17.10.2008 | Коментарі (0)Це запитання відомого українського поета точніше за все дозволяє розкрити зміст і сенс цього сайту. Можливо можна бачити його технічну недосконалість , але запрошую всіх хто мене знає і хто ще не знає до спілкування . Творю це , тому що получається, тому що є чим поділитися і чим допомогти.
Мои статьи | Переглядів: 4565 | Author: Петро Лисенко | Додав: zampolit | Дата: 06.10.2008 | Коментарі (0)

Пошук

Друзі сайту