Пам’ятай про Крути!

Категорії розділу

ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО [18]
КРИВИЙ РІГ-НАШЕ МІСТО [4]
Статті від ZAMPOLITа [6]

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Логін:
Пароль:

Каталог статеї

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 28
Показано матеріалів: 21-28
Сторінки: « 1 2 3
Фото УНІАН

...Після пережитих жахів Великої Вітчизняної війни і фашистського концтабору безчинства молодих бійців генерала Фоміна не лякають. Його сьогодні більше страхає інше. В інтерв`ю УНІАН голова Союзу офіцерів, генерал-лейтенант Олексій Фомін розповів, що примусило відставних військових стати на бік незгодних, більш того - розділити з ними якщо не ідеологію, то тактику. ...

ГРОМАДСЬКІ ІНСТИТУЦІЇ І ВІЙСЬКО | Переглядів: 1191 | Додав: zampolit | Дата: 28.01.2009 | Коментарі (0)

В ноябре 1975 года в Риге Саблин посвятил нескольких членов команды в свой план свержения власти. После военно-морского парада к 58-й годовщине Октябрьской революции "Сторожевой" в отличие от остальных кораблей отправился не в порт своей приписки, а взял
"В ночь на 9 ноября 1975 года на участвовавшем в военно-морском параде в Риге большом противолодочном корабле "Сторожевой" Балтфлота произошел бунт, возглавленный замполитом капитаном III ранга Валерием Саблиным. Офицер военно-морского флота Саблин пытался свергнуть советское руководство. ..."


Сьогодні вже багато відомо про цей неординарний вчинок радянського офіцера часів застою. Для мене це вчинок Людини , яка просто нормально по-людськи сприймала і вірила тієї владі, була її представником на кораблі і сподівалася на взаімність. А влада (режим який впроваджувався конкретними людьми).... знищила його.

Навіщо він це зробив? Чи міг він вчинити по-іншому?

(подається за версією NEWSru.com :: В России від 9.11.2005 р. ) Повністю читайте далі...

ГРОМАДЯНИН І ВЛАДА | Переглядів: 19321 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 29.10.2008 | Коментарі (6)Ігор Козак – кoлишнiй офіцер/ дипломат Збройних Сил Канади/ НАТО, міжнародний підприємець, громадський діяч:

"... Сьогодні майже ніхто не сумнівається в тому, що останній кавказький конфлікт — це спланована та послідовна аґресія Росії проти суверенної держави. Ця війна — кульмінаційний момент у цілій низці провокаційних дій режиму Путіна, спрямованих на повалення прозахідної влади Саакашвілі i закріплення російського контролю над Кавказом. ...."
Мои статьи | Переглядів: 1011 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 23.10.2008 | Коментарі (0)


Олександр Поль

Автор: Володимир ПЛАТОНОВ (Дніпропетровськ)

Час усе розставляє по своїх місцях. У самому центрі Дніпропетровська, на головному проспекті, відкритий пам’ятник першому почесному громадянину міста Олександру Миколайовичу Полю — великому подвижнику, підприємцю, правозахиснику, меценату, знаменитому колекціонеру, людині, яка «оживила край і воскресила Катеринослав».

культура | Переглядів: 2585 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 21.10.2008 | Коментарі (0)Автор Марія СПАСЬКА
среда, 15 октября 2008

На останній в часі сесії міської ради у новій редакції затверджено Положення про порядок встановлення меморіальних дошок та пам’ятників у Кривому Розі, а також внесено зміни до складу відповідної міської комісії. Втім, принципових змін не відбулося, а «вузьких місць» залишається достатньо. Як жартують у народі, хочеш загубити ідею — створи комісію.
культура | Переглядів: 1751 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 21.10.2008 | Коментарі (0)Сергій ЛИТВИН,
доктор історичних наук, професор, полковник, начальник кафедри історії Національної академії оборони України

Сьогодні українське суспільство переходить на якісно новий рівень свого цивілізаційного розвитку. Помаранчева революція, як форма мирного масового протесту громадян, засвідчила початок формування в Україні громадянського суспільства і української політичної нації. Ми стали європейцями людьми, які цінують свої права і свободи. У суспільстві впроваджуються нові форми взаємовідносин влада суспільство громадянин .

ГРОМАДСЬКІ ІНСТИТУЦІЇ І ВІЙСЬКО | Переглядів: 2857 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 20.10.2008 | Коментарі (0)

Цей матеріал є реальним досвідом захисту прав офіцерів у Криворізькій танковій бригаді. Пропоную його , в першу чергу, офіцерам , яким набридло бути заляканими і захотілося бути людиною.І своїм прикладом вести інших людським шляхом.

" ...У зв’язку з тим , що офіцерська громада у Збройних Силах України та інших військових формуваннях поставлена сьогодні в дуже обмежені рамки щодо впливу на ситуацію ( події в 17 ОТБР що вказані в листі та телеграма , що надійшла до військ 29.11.2006 з рішенням МО України про термінове проведення 3-х Зборів офіцерів Збройних Сил України і в якій чітко визначено кого треба до 29.11.2006 обрати і 5.12.2006 туди делегувати , демонструють пряму залежність від бажань і примх командування ) в положення заручниці з метою прикриття недолугого командування ( наприклад, командувач військ Південного Оперативного командування в інтерв’ю газеті «Народна армія» причиною низької дисципліни в Під ОК назвав низьку роботу Рад офіцерів ), з метою припинення маніпулювання офіцерською громадою, запобігання втягуванню військовослужбовців в політичні розборки та нормалізації морально-психологічного клімату в офіцерському середовищі
пропоную :

1. Президенту України з метою сприяння створенню умов прозорості , демократичного цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами держави та встановлення гарантованого механізму участі в цьому громадян в погонах на найнижчих ланках силових відомств та правоохоронних органів , дати відповідні доручення посадовцям , які б негайно , спираючись на громадську офіцерську думку , переглянули нормативно-правові акти і рішення стосовно дієвості механізмів впливу офіцерської громади безпосередньо в частинах і підрозділах військових формувань та правоохоронних органів на процеси прийняття рішень керівниками нижчих і середніх ланок військового керівництва , органів військового управління та правоохоронних органів. Це допоможе нам безпосередньо в частинах і підрозділах самім впливати на вирішення багатьох проблем правовим шляхом не чикаючи на це відповідного наказу.

2. Верховній Раді України :
1) з метою правового вдосконалення та законодавчого закріплення умов прозорості, демократичного цивільного контролю над воєнною організацією і правоохоронними органами держави безпосередньо в підрозділах силових структур і правоохоронних органів та встановлення дієвих механізмів участі в цьому громадян в погонах на найнижчих ланках , на цьому ґрунті створення умов для якісно іншого , по суті більш глибокого та всеохоплюючого соціально-правового захисту військовослужбовців військових формувань та правоохоронних органів держави прошу Вас дати відповідні доручення керівникам відповідних профільних комітетів щодо підготовки рішення Верховної Ради України щодо статусу офіцерських громадських інституцій в середині силових структур та правоохоронних органів та визначення конкретних напрямків діяльності , які стосуються їхньої компетенції і ролі в процесах прийняття рішень керівництвом військових формувань та правоохоронних органів і контролю їх виконання на найнижчих ланках ( до підрозділу включно);
2) затвердити рішенням Верховної Ради України «Положення про офіцерські громадські органи військових формувань та правоохоронних органів» , які б врегульовували взаємовідносини між офіцерською громадою та керівництвом органів військового управління та правоохоронних органів на найнижчих ланках.

3. Міністру оборони України з метою ліквідації негативних чинників , що суттєво заважають офіцерській громаді здійснювати своє призначення , як особливих державних службовців у складі військових формувань Збройних Сил України , а також брати активну участь в проведенні демократичного цивільного контролю та створенню прозорих умов прийняття і реалізації рішень командуванням щодо забезпечення гарантіями соціального захисту військовослужбовців на найнижчих ланках військового керівництва до підрозділу включно :
1) переглянути «Положення про Ради офіцерів у Збройних Силах України» яке затверджено Вашим наказом від 20.03.2006 року за № 149 у зв’язку з тим , що воно суттєво звужує повноваження і можливості впливу офіцерської громади безпосередньо впливати на прийняття рішень командуванням на різних рівнях військового керівництва і особливо на найнижчих ланках не забов’язує командирів спиратися на колегіальну думку офіцерів в питаннях , які згідно чинного законодавства не можна вирішувати без згоди або пропозицій окремих громадян чи громади."Це пропозиції, що я надіслав у листі до керівництва Збройних Сил України у 2006 році. Сьогодні офіцери 17-тої Криворізької танкової бригади, зустрічаючи мене, говорять , комбриг почав згадувати наші дії того часу. І натякувати , що ми йому тоді зробили пагано. Щоб не було різнотолків з цього приводу, наводжу майже повний текст того звернення. Доречі, то не було скаргою. То були обгрунтовані пропозиції . А обгрунтування було побудовано на фактичному матеріалі, що напрацьували офіцерські збори (а потім офіцерська рада) 17 отбр. Далі читайте повний текст. Читайте . Коментуйте . Спростовуйте. Додавайте. Ви - люди. Проливайте світло. Господь розсудить і поставить все на свої місьця.

Натисніть на заголовок і читайте повністю.

Мои статьи | Переглядів: 3584 | Author: Petro Lysenko | Додав: zampolit | Дата: 17.10.2008 | Коментарі (0)Це запитання відомого українського поета точніше за все дозволяє розкрити зміст і сенс цього сайту. Можливо можна бачити його технічну недосконалість , але запрошую всіх хто мене знає і хто ще не знає до спілкування . Творю це , тому що получається, тому що є чим поділитися і чим допомогти.
Мои статьи | Переглядів: 4544 | Author: Петро Лисенко | Додав: zampolit | Дата: 06.10.2008 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-28

Пошук

Друзі сайту